Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Adoptovaná Emmička

Emmička, fenečka z množírny, která už ve svém ranném věku musela zažít hodně nepříjemných věcí, jako sešití horního rtu a podváhu. Na tak malé štěně až dost.

Byla svěřena do adopce mladé rodině, která žije v Praze. Má skvělé podmínky, které jsou pro Emmu maximálně vyhovující, mají zahradu a co je pro ní i dobré, nebude doma nikdy sama. Zároveň bude i nadále v péči mvdr. Sladovník (veterina Bryksova), kde ji znají od jejího příjezdu a věnují jí maximální péči, která bude i nadále pokračovat.

Bylo velmi těžké rozhodovat, zájemců bylo opravdu mnoho. Nakonec bylo prioritou její zdraví, dostupnost k veterináři a pohodlí domova, kde bude sama, je stále velmi křehká, ale veselá, kontaktní a hravá. Ještě jí čeká očkování, které se odsunovalo vzhledem k jejím zdravotním potížím.

Nové rodině děkujeme a přejeme hodně štěstí. 💓

Všem, kteří měli o Emmu zájem, kteří ji podpořili v době, kdy to nebylo úplně dobré, hrozně moc děkujeme! 💓 💓

Emmičko, za náš tým Ti na nové cestě životem přejeme jen to nej, ať jsi zdravá, hodná a šťastná jako v posledních dnech.

Děkujeme také veterině Bryksova za skvělou péči, sestrám Terezce a Barunce Bílé za poskytnutí péče po jejím příjezdu z množírny a všem, kteří ji jakkoli podpořili a mysleli na ní ve chvílích, kdy to potřebovala.

Mariance Nesnídalové děkujeme za převoz, kdy jí v autě zahřívala a uklidňovala. Jste úžasní💓👍💓