Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Adoptovaná Sára

Sárinka byla v době adopce pouze 20-ti měsíční fenečka, se kterou se život nemazlil. Sára se k nám dostala ve velmi špatném psychickém stavu.

V nové rodině, kde s ní žije další boxer-kluk, se postupem času stala miláčkem rodiny a dnes je to sebevědomá fenečka, oddaná své nové rodince ❤️.

Krásná zpráva od nové paničky:

Sára je od začátku velmi temperamentní a akční fenka.  Miluje pohyb a miluje lidi.  Přišla k nám v bídném psychickém stavu.  Nesnesla sahání na ouška což byl trochu problém kvůli malé dceři, která se s ní chtěla mazlit, ale Sára vždy jen zavískala a nikdy nevyjela. Při každém prudkém pohybu se krčila a čůrala strachem.  Taky se chodila venčit na rohožku  přestože venku má k dispozici velkou zahradu. Na hlazení po ouškách jsme ji postupem času zvykli, ale stává se doteď, že když ji volám, přijde  (priplazi ) se ke mně a čůrá a čeká že dostane.  

Dnes přes  to všechno je to šťastný pes.  Každého miluje, neúnavně nosí hračky, s dcerou jsou největší parťáci, sedí spolu i neněkolik hodin sedět v trávě a hrát si.  Sdílí rajon s naším 5 letým boxerem a občas do sebe vjedou, ale spíše jen dělají kravál než že by cenili  zuby 😁 … každé ráno mě Sára vítá s takovou radostí jako by mě viděla po několika letech.  Je prostě úžasná a vnesla do našeho života spoustu legrace a radosti. 

Každému kdo váhá jestli adoptovat „cizího “ psa chci vyřídit ať do toho jdou protože tihle psi jsou nejvděčnější tvorové na světě. 

Majitelka Sárinky, paní Lucie