Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Adoptovaný Happy

Happy byl několik týdnů zavřený ve sklepě, kde se živil vlastními výkaly. V 16 měsících vážil 12 kg. Bohužel toto týrání na něm zanechalo následky. Happy trpí separační úzkostí a tak nemůže být doma sám. Brečí, štěká a demoluje.

Happy nyní bydlí v novému domově – Noordwijku ann zee, Holandsko! Po nekonečném čekání, domlouvání, vyřizování dokladů a upřesnění převozu, se Happy dočkal. Odjel s Danielem, který tam s ním je a předává ho rodině, která Happymu poskytla domov u pláže, na které byl dnes šťastný a bude tam mít spoustu psích kámošů. Pláž je přímo k venčení a blbnutí pejsků.

Nová rodina je Česká, žijící na tomto krásném místě, Happy nebude už nikdy sám. Padl si s Barunkou a Pavlem do noty, je to akční pár a mají s boxery i s jeho problémy zkušenost. Připravili mu i dárek, který ocenil, obří kost 👍.

Daniel s přitelkyní mohou za Happym jezdit, což velmi rádi uvítali. Vzniklo přátelstvî a Happy získal to, co jsme mu všichni přáli.
Happy, my všichni Ti přejeme v novém domově jen štěstí a radost💓děkujeme Barunce a Pavlovi za jejich rozhodnuti.Happy už zažil moc špatného, bude dobrý parťák🍀💓

Všem, kteří Happymu pomohli sdílením a v posledních dnech i zájmem o jeho maličkost, DĚKUJEME, moc 🍀🍀!

Tak hodně štěstí Happy, budeš happy💓